Deklaracja jakości

Bez kompromisów, bez drogi na skróty

Do produkcji karm Eukanuba używamy wyłącznie najwyższej jakości surowców. Aby mieć pewność, że nasze karmy są zdrowe i bezpieczne, stosujemy dodatkowe systemy zapewnienia jakości. Nasze procedury jakości, sprawdzane przez niezależnych ekspertów, pozwalają nam zachować jakość produktów identyczną jak wymagana przy produkcji żywności dla ludzi. Dzięki temu możesz mieć pewność, że karmy Eukanuba są bezpieczne dla Twojego psa.

Używamy wyłącznie wysokiej jakości surowców, z białkami zwierzęcymi jako podstawowy składnik naszych karm.

Białka zwierzęce pochodzą z mięsa, które spełnia wymagania jakości mięsa przeznaczonego do konsumpcji przez ludzi. Filozofią Eukanuby jest wykorzystywanie białek pochodzenia zwierzęcego z takich źródeł jak kurczak, jagnięcina i ryby, co jednoznacznie potwierdza, że głównym źródłem białka w Eukanubie jest białko zwierzęce. Składniki do produkcji naszej karmy sprowadzamy z Europy, Nowej Zelandii i Stanów Zjednoczonych.

Każdy etap produkcji poddajemy rygorystycznym testom.

Zanim otworzysz jakiekolwiek opakowanie Eukanuby, możesz mieć pewność, że jego zawartość przeszła ponad 120 różnych testów jakości. Naszą kontrolę zaczynamy już od dostawców, tuż przed wysłaniem towaru. Kontrole prowadzone są w trybie ciągłym, ponieważ sprawdzamy każdą dostawę, jaka dociera do naszej fabryki. Jeśli dostawa nie spełnia naszych norm, jest odrzucana i odsyłana. Bacznie monitorowany jest też cały proces produkcji, a ostatnie testy przechodzi gotowa karma, która jest następnie pakowana.

Starannie dobieramy naszych dostawców.

Wielu z nich to nasi stali partnerzy, z którymi współpracujemy od wielu lat, ale nawet wtedy sprawdzamy każdą pojedynczą dostawę i wymagamy przejrzystych certyfikatów dla każdego z surowców. Nie każdy może dostarczać składniki Eukanubie. Obowiązują u nas rygorystyczne procedury zapewnienia jakości i każdy pojedynczy dostawca musi im sprostać. Wszystkie surowce muszą pozytywnie przejść testy, aby uzyskać pozwolenie na wjazd na teren fabryki, a sam dostawca musi przedstawić certyfikat świadczący o tym, że jego produkty spełniają nasze normy. Jeśli na jakimkolwiek etapie dostawca nie spełni naszych standardów, jego produkty są odrzucane.